Команда
Архітектурний відділ
Циба Дмитро
Архітектор
Циба Дмитро
Будівництво
Бахір Геннадій
Менеджер проектів
Бахір Геннадій
Горденко Сергій
Виконроб
Горденко Сергій
Зубец Сергій
Виконроб
Зубец Сергій
Клименчук Володимир
Виконроб
Клименчук Володимир
Коноваленко Олександр
Виконроб
Коноваленко Олександр
Подзега Геннадій
Виконроб
Подзега Геннадій
Сидоренко Олександр
Головний енергетик
Сидоренко Олександр
Чернявський Олексій
Менеджер із розвитку
Чернявський Олексій
Якубін Ігор
Головний інженер
Якубін Ігор
Бухгалтерія
Дергачова Наталія
Бухгалтер
Дергачова Наталія
Єщенко Олена
Старший бухгалтер
Єщенко Олена
Ковальчук Анастасія
Фінансовий спеціаліст
Ковальчук Анастасія
Манило Олександр
Заступник фінансового директора
Манило Олександр
Наливайко Маргаритта
Бухгалтер
Наливайко Маргаритта
Шипилова Інна
Економіст
Шипилова Інна
Ярова Юлія
Бухгалтер
Ярова Юлія
Відділ Зовнішньо-економічних зв’язків
Крупа Надія
Адміністративний менеджер
Крупа Надія
Михайленко Наталія
Менеджер із продаж
Михайленко Наталія
Відділ інвестицій
Галушков Валерій
Керівник відділу інвестицій
Галушков Валерій
Корець Ольга
Менеджер відділу інвестицій
Корець Ольга
Відділ кошторисів
Жучкова Юлія
Помічниця спеціаліста із кошторисів
Жучкова Юлія
Фокіна Лідія
Спеціаліст із кошторисів
Фокіна Лідія
Відділ по роботі з клієнтами
Луценко Сергій
Соціолог
Луценко Сергій
Стародуб Олена
Менеджер по роботі із клієнтами
Стародуб Олена
Відділ постачання
Галай Катерина
Старший спеціаліст
Галай Катерина
Коноваленко Геннадий
Начальник відділу постачання
Коноваленко Геннадий
Некрасов Олексій
Менеджер по закупівлям
Некрасов Олексій
Нечаєв Єгор
Менеджер по закупкам
Нечаєв Єгор
Відділ продаж
Верниковська Тетяна
Керівник відділу продаж
Верниковська Тетяна
Воробйова Тетяна
Менеджер відділу продаж
Воробйова Тетяна
Загайнова Оксана
Менеджер відділу продаж
Загайнова Оксана
Коломійчук Вікторія
Менеджер відділу продаж
Коломійчук Вікторія
Попенко Констянтин
Менеджер відділу продаж
Попенко Констянтин
Відділ стратегічного розвитку територій
Орлов Андрій
Директор
Орлов Андрій
Проектний відділ
Гневанова Олена
Директор
Гневанова Олена
Дорофеєва Марія
Проектант
Дорофеєва Марія
Друцька Олександра
Архітектор
Друцька Олександра
Кудін Олексій
Проектант
Кудін Олексій
Кукурудзяк Ганна
Головний інженер-проектувальник
Кукурудзяк Ганна
Ніколаєнко Тетяна
Проектант
Ніколаєнко Тетяна
Поленова Лариса
Проектант
Поленова Лариса
Федоренко Марина
Проектант
Федоренко Марина
Технагляд
Бодневич Павло
Інженер із технічного нагляду
Бодневич Павло
Коврежкин Ігорь
Енергетик
Коврежкин Ігорь
Актуальна інформація про наші новини та акції
Ви успішно підписались на розсилку новин та акції
Інформувати мене
Grand Map